• +371 22330877
  • bio@persc.lv
  • Pļavas iela 3A, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101

Sākums

Par Mums

Sveiki! Mēs esam ekoloģiskās lauksaimniecības sertifikācijas iestāde, kas ievēro standartu 17065 un Eiropas Savienības Direktīvu par Ekoloģisko Lauksaimniecību. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka lauksaimniecības uzņēmumi atbilst augstiem ekoloģiskās lauksaimniecības standartiem.

Sertifikācija

Mēs piedāvājam bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāciju, kas garantē, ka lauksaimniecības uzņēmumi izmanto tikai organiskas metodes un procesus pārtikas ražošanā. Mūsu sertifikācija ir balstīta uz stingrām kvalitātes prasībām, nodrošinot uzticamu marķējumu jūsu ekoloģiskajiem produktiem.

Standarti un Direktīvas

Mēs rūpīgi ievērojam gan starptautiskos standartus, gan Eiropas Savienības Regulu (ES) 2018/848 par Ekoloģisko Lauksaimniecību, lai nodrošinātu, ka mūsu sertifikācijas process atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un vides aizsardzības prasībām.

Kā Sertificēties?

Ja esat ieinteresēts iegūt ekoloģiskās lauksaimniecības sertifikāciju, sazinieties ar mums. Mūsu eksperti ir gatavi jums palīdzēt izprast prasības un procesu, lai jūsu uzņēmums varētu iegūt oficiālu atzinumu par sava ekoloģiskās lauksaimniecības statusa atbilstību.

Kontakti

Mūsu birojs ir atvērts jautājumiem un sadarbībai. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sertifikācijas pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Esam šeit, lai palīdzētu veidot veselīgu un ilgtspējīgu nākotni ekoloģiskajā lauksaimniecībā.

Pateicamies par jūsu interesi bioloģiskās lauksaimniecības sertifikācijā!